debata

22 stycznia 2016 – Dyskusja otwarta: Kultura w trzecim sektorze – g. 18.00 – Centrum Promocji Młodych zaprasza na dyskusję o roli, jaką w częstochowskiej kulturze pełnią i powinny pełnić organizacje pozarządowe. Wspólnie chcemy zastanowić się, jak lokalne stowarzyszenia i fundacje mogą ze sobą współpracować i wspierać się, by działać bardziej efektywnie i efektownie. Porozmawiać o tym, co konkretnie oznacza praca w systemie grantowym i jak powinno wyglądać współdziałanie na poziomie: miejskie instytucje kultury a trzeci sektor. Mamy nadzieję, że dyskutując, uda się nawzajem lepiej poznać i wzajemnie zainspirować. Dlatego na spotkanie zapraszamy nie tylko przedstawicieli organizacji pozarządowych, ale wszystkich, którym bliski jest temat częstochowskiej kultury.