logo_BAJKI_Rozrabiajki_ciemne16 lipca 2016 – Bajki-Rozrabiajki: Królewny i rycerze – warsztaty kreatywnych działań dla dzieci i rodziców – g. 11.00–12.30 – Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami… wszystko stanęło na głowie, dzieciaki wpadły do bajki, a rodzice za nimi. Teraz wspólnie trzeba będzie nieźle narozrabiać, by opowiedzieć tę historię do końca i wydostać się z powrotem.
Centrum Promocji Młodych zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na wiosenną edycję Bajek-Rozrabiajek. Podczas warsztatów otworzymy worek z kreatywnymi pomysłami na to, jak spędzać czas z dziećmi i nadążać za ich zachłanną potrzebą wciąż nowych atrakcji. Zapraszamy do królestwa plastyki, muzyki, teatru i niczym nieograniczonej wyobraźni.
Zajęcia poprowadzą Aleksandra Florczyk i Daria Milewska.

Warsztaty dla dzieci w wieku 3–7 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.