logo_BAJKI_Rozrabiajki_ciemne28 lutego 2016 – Bajki rozrabiajki: Odwaga – warsztaty kreatywnych działań dla dzieci – g. 11.00–12.30 – Jesteś małym superbohaterem! Wiesz o tym? Twoja odwaga to Twoja super moc i nic nie jest w stanie Cię pokonać!!! Żadne smutki, strachy, potwory spod łóżka czy nuda. Wszystko Ci się uda, jeśli tylko jesteś uzbrojony w odwagę i umiesz jej użyć! Zapraszamy zatem na trening dla superbohaterów, gdzie bawiąc się, zobaczysz, jak wielka jest Twoja moc!
Centrum Promocji Młodych zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na wyjątkową edycję Bajek-Rozrabiajek poświęconą odwadze. Podczas warsztatów otworzymy worek z kreatywnymi pomysłami na to, jak spędzać czas z dziećmi i nadążać za ich zachłanną potrzebą wciąż nowych atrakcji. Zapraszamy do królestwa plastyki, muzyki, teatru i niczym nieograniczonej wyobraźni.
Zajęcia poprowadzi Aleksandra Florczyk.

Warsztaty dla dzieci w wieku 3-7 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl

Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.