A3_3mm_nasz_swiat_213 grudnia 2016 – „Czarownica” – warsztaty dla kobiet – g. 17.00–20.00 – W naszej tradycyjnej kulturze 13 grudnia to wyjątkowo groźna i magiczna pora. Zaczyna się w wigilię św. Łucji i trwa do północy dnia następnego. Jest czasem wzmożonej aktywności czarownic i działania złych mocy. A jako że grudniowe spotkanie z cyklu „Miej głos” wypada 13 grudnia, koniecznie podejmiemy na nim temat czarownic. Poszukamy ich obrazów w sobie, będziemy rozwijać swoją „magiczną” wyobraźnię i szukać pozytywnych „zaklęć” na zimne grudniowe wieczory. I wymieniać się pozytywną kobiecą energią…
Cykl warsztatów „Miej głos!” powstał z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet, a także ciekawości na temat wszystkiego, co kobiece i co kobiecość w naszej kulturze oznacza. W trakcie kolejnych spotkań podejmować będziemy tematy związane ze świadomą obecnością kobiet w życiu społecznym, wyrażaniem swojego zdania na co dzień i autoprezentacji w przestrzeni prywatnej i publicznej.
Warsztaty prowadzone są cyklicznie (drugi wtorek miesiąca), w godzinach popołudniowych. Zapraszamy na nie młode kobiety, ciekawe kontekstu kulturalnego swojej płci i zainteresowane ciekawymi metodami rozwoju osobistego.
Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska, psycholożka, coachka i trenerka rozwoju osobistego, prezeska Fundacji Równoważnia, skoncentrowanej na rozwoju osobistym kobiet. Również – Matka, Polka, Feministka.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia dla kobiet w wieku 15-35 lat.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: zapisy@rownowaznia.org
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.

 

Comments are closed.