11 grudnia 2016 – Emocje pod lupą. Cyrk pod Różową Łezką – warsztaty dla dzieci i rodziców – g. 11.00-12.30 – Cyrk pod Różową Łezką ma zaszczyt zaprosić na niezapominany, zjawiskowy, jedyny na świecie taki show! W programie między innymi: Linoskoczek Hektor i podniebne akrobacje smutku! Clown Wirgiliusz – najzabawniejszy clown na świecie z łezką w oku! Iluzjonistka Klementyna i sztuka znikania. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy clown zawsze jest wesoły, i przyjrzymy się małym i dużym smutkom.
„Emocje pod lupą” to cykl zajęć oparty na autorskich bajkach psychoedukacyjnych, adresowanych do dzieci i rodziców/opiekunów. Podczas wspólnej zabawy zastanowimy się, do czego potrzebne są nam emocje i jak sobie z nimi radzić. W pracy warsztatowej wykorzystamy narzędzia teatralne.
Zajęcia poprowadzi Krystyna Ułamek, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe dla dzieci. Zwieńczeniem tych zajęć były pokazy uliczne, a także indywidualne spotkania dla dzieci ze szkoły podstawowej, mające na celu rozwijanie talentów. Obecnie współpracuje ze Stowarzyszeniem W Stronę Marzeń. Dzieli się baśniami i bajkami w ramach projektu Drzewo Opowieści. Prywatnie mama dwóch chłopaków.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4–7 lat. Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.