12 czerwca 2016 – Re-Generator dla najmłodszych: Piraci i rekiny – warsztaty dla dzieci – g. 10.00 – 12.00 – Uczestnicy warsztatów dla młodych animatorów kultury Generator zapraszają najmłodszych do wspólnej zabawy. Będzie to wyjątkowa podróż w krainę bajek, gdzie piraci i rekiny żyją w przyjaźni, magia jest na wyciągnięcie ręki, a bohaterowie baśni, legend i kinowych animacji razem przeżywają swoje przygody i wpadają w różne tarapaty. Dzieci będą zarówno bajkopisarzami, ilustratorami, jak i bajkowymi postaciami. Krótko mówiąc, podczas zajęć otworzymy worek z kreatywnymi pomysłami na to, jak spędzać czas z dziećmi i nadążać za ich zachłanną potrzebą wciąż nowych atrakcji. Zapraszamy do królestwa plastyki, teatru i niczym nieograniczonej wyobraźni.
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka oraz kontaktowy nr telefonu.