Teatr Nieoczywisty - warsztatowe spotkania z baśnią dla dzieci i rodzicówTeatr Nieoczywisty – warsztatowe spotkania z baśnią dla dzieci i rodziców, – g. 16:00 – 18:00 – Teatr Nieoczywisty jest skierowany do dzieci w różnym wieku i ich rodziców. Proponuje aktywne uczestnictwo w prezentowanej baśni lub bajce, spotkanie z pięknymi tekstami literackimi oraz możliwość uczestniczenia w połączonych ze spektaklem warsztatach.
Dzieci współtworzą teatr również poprzez przygotowywanie elementów scenografii lub postaci z niektórych bajek. Formuła spotkań teatralnych opiera się o szeroko pojęty teatr lalki, japoński teatr Kamishibai oraz teatr cieni, z naciskiem na wykorzystywanie materiałów ekologicznych.
Zajęcia prowadzi: Jolanta Stanisz i Mirosława Truchta-Nowicka. Wstęp wolny.