FB_willa_kreatywnych_dzialan

14-15 lipca 2016r.– W RAMACH WILLI KREATYWNYCH DZIAŁAŃ: Warsztaty rękodzielnicze – artystyczna kreacja podkoszulka – g. 11.0014.00 – Zapraszamy na zajęcia rękodzielnicze, których owocem będzie przygotowanie swojego własnego, autorskiego podkoszulka. To najbardziej uniwersalna część naszej garderoby, nosimy go na co dzień i od święta. Dziś podkoszulek to nie tylko ubranie. Jest on sposobem na wyrażenie nastroju, daje ujście emocjom, bywa wyrazem buntu lub jedności ze światem. Czemu więc nie stworzyć sobie podkoszulka idealnego dla siebie?

Podczas warsztatów w Centrum Promocji Młodych uczestnicy krok po kroku poznają techniki, dzięki którym każdy z nich stworzy swój własny niepowtarzalny podkoszulek: stemplowanie, domowy sitodruk, fakturodruk. Dowiedzą się również, w jaki sposób przetworzyć podkoszulek, aby nadać mu nowy wygląd, tak by dopasować go do sylwetki. Dzięki temu każdy z uczestników wyjdzie z własnym niepowtarzalnym podkoszulkiem.

Prowadzące: Duet CADO – Jola Florczyk i Monika Wieciech – Duet Cado wyraża własne podejście do świata i ludzi. Korzysta z materiałów wyprodukowanych uczciwie, z troską o ekologię i prawa pracowników. Wspiera lokalnych przedsiębiorców i wierzy, że polski produkt może być nowoczesny, piękny, funkcjonalny i jednocześnie ponadczasowy. Projekty Duetu CADO są skierowane do osób, które chcą wyglądać naturalnie i czuć się komfortowo, realizując potrzeby indywidualizacji stroju i tworzenia swojej autorskiej „recepty” na życie. W CADO nie ma schematów, jest ono „płynne”, wyraża ideę twórczego zaangażowania i kreowania świata, by był lepszy, bardziej przyjazny i dostępny.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: karta-Willa-Kreatywnych-Działań 2016

Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Promocji Młodych (al. Wolności 30)

 

Comments are closed.