życie to nie bajka8 listopada 2016 – „Życie to nie bajka” – warsztaty dla kobiet – g. 17.00-20.00 – W listopadzie w Centrum Promocji Młodych startuje cykl warsztatów dla kobiet „Miej głos!”. To zajęcia powstałe z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet, a także ciekawości na temat wszystkiego, co kobiece i co kobiecość w naszej kulturze oznacza. W trakcie kolejnych spotkań podejmować będziemy tematy związane ze świadomą obecnością kobiet w życiu społecznym, wyrażaniem swojego zdania na co dzień i autoprezentacji w przestrzeni prywatnej i publicznej.

Pierwsze spotkanie, „Życie to nie bajka”, skoncentruje się na pracy z ważnymi dla nas wzorcami kobiecości. Tak jak często nie do końca zdajemy sobie sprawę, czym oddychamy lub co naprawdę jemy, tak w bajkach, ulubionych bohaterkach powieści lub filmów, przyswajamy sobie mnóstwo wzorców naszego postępowania, nie zawsze wspierających nas w osiągnięciu życiowej harmonii. W czasie naszych warsztatów będziemy szukać przede wszystkim silnych, pozytywnych wzorców, które mogą nam pomóc w zrównoważonej drodze przez życie.

Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska, psycholożka, coachka i trenerka rozwoju osobistego, prezeska Fundacji Równoważnia, skoncentrowanej na rozwoju osobistym kobiet. Również: Matka, Polka, Feministka.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia dla kobiet w wieku 15-35 lat.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: zapisy@rownowaznia.org
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.

 

Comments are closed.