A3_3mm_nasz_swiat_2„Na początku było Słowo.” Ta prawda wydaje się mieć szczególne znaczenie w świecie kobiet – rozgadanych, dyskutujących, paplających… W czasie naszych spotkań „Miej głos” wiele razy zaskoczyło nas, uczestniczki, jak wielką moc słowa mają. Pracując w przestrzeni warsztatowej, właśnie przy pomocy słów tworzymy dla siebie zmienioną rzeczywistość, którą zaczynamy żyć po wyjściu z CPM. Tak więc styczniowe warsztaty skupią się na słowie właśnie. Skoro kobiety są z Wenus, to jaki jest kobiecy język? Jak słowem zdefiniować to, co jest kobiece? Jakie słowa wybierać, by skutecznie wpływać na rzeczywistość? O tym będziemy rozmawiać na kolejnym spotkaniu.
Cykl warsztatów „Miej głos!” powstał z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet, a także ciekawości na temat wszystkiego, co kobiece i co kobiecość w naszej kulturze oznacza. W trakcie kolejnych spotkań podejmować będziemy tematy związane ze świadomą obecnością kobiet w życiu społecznym, wyrażaniem swojego zdania na co dzień i autoprezentacji w przestrzeni prywatnej i publicznej.
Warsztaty prowadzone są cyklicznie (drugi wtorek miesiąca), w godzinach popołudniowych. Zapraszamy na nie młode kobiety, ciekawe kontekstu kulturalnego swojej płci i zainteresowane różnorodnymi metodami rozwoju osobistego.

Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska, psycholożka, coachka i trenerka rozwoju osobistego, prezeska Fundacji Równoważnia, skoncentrowanej na rozwoju osobistym kobiet. Również – Matka, Polka, Feministka.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia dla kobiet w wieku 15–35 lat. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: zapisy@rownowaznia.org (prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy).

10 stycznia 2017 – „Moc słów” – warsztaty dla kobiet, g. 17.00–20.00