A3_3mm_spad_SARPCentrum Promocji Młodych oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Zaprojektuj sobie miasto”. Tym razem będziemy mówić o tym jaki wpływ na miasto mają jego mieszkańcy i o tym jak godzić różne potrzeby i wizje. Punktem wyjścia będzie gra „Rozegraj sobie miasto” wydana przez miasto stołeczne Warszawa, która pozwala na aktywne poznawanie technik prowadzenia konsultacji społecznych. Gracze wcielają się w przedstawicieli różnych grup interesów, ucząc się negocjowania swoich stanowisk i osiągania optymalnego dla wszystkich stron rozwiązania. Dowiadują się, w jaki sposób podejmować współpracę z władzami oraz innymi uczestnikami życia publicznego, a także zyskują wiedzę na temat zasad owocnej dyskusji, formułowania skutecznych argumentów i wyrażania ich na forum.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl

16 grudnia 2016– „Rozegraj sobie miasto” – warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów– g. 16:30-19:00