hhroots7 grudnia 2016 – „0 34 Hip Hop Roots”- spotkanie, g.19:00 – Stowarzyszenie Kultury Hip-Hop „Przybij Piątkę” i Centrum Promocji Młodych zapraszają na dwudniowe wydarzenie, które ma być platformą wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy młodym i starszym pokoleniem reprezentującym Kulturę Hip Hop w Częstochowie.
Zaczynamy od dyskusja na temat początków i historii Hip Hopu w naszym mieście. Wspólnie wybierzemy na wycieczkę do lat 90. XX w., by porozmawiać z tymi którzy jako pierwsi u nas zaczęli składać rymy, lepić bity, malować po murach i tańczyć breaka. Liczymy na masę anegdot i refleksje jak przez te 20 lat zmienił się hip hop i lokalne środowisko z nim związane. Spotkanie będzie moderować częstochowski MC, zajmującego się głównie freestylem, Mikser.