strona_willa_kreatywnych_dzialanWilla Kreatywnych Działań to pakiet ośmiu warsztatów z różnych dziedzin artystycznych, prowadzonych przez wyjątkowych instruktorów. Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, dlatego to prosty i pewny sposobem na aktywne i atrakcyjne lato.

Willa Kreatywnych Działań zacznie się 4-6 lipca, gdy Dariusz Sosiński zaprosi  na warsztaty teatralne. Z kolei 7 i 8 lipca w Willi Generała gościć będzie Bohdan Krążel, który poprowadzi warsztaty fotograficzne. 14-15 lipca przyjdzie czas na zajęcia rękodzielnicze. Uczestnicy warsztatów, pod okiem duetu CADO, będą twoje własne, oryginalne podkoszulki. Natomiast miłośnicy komiksu swój czas będą mieli 27 lipca, gdy przyjedzie Daniel Chmielewski, by wspólnie z nimi pracować nad projektami na styku grafiki i literatury.

16 sierpnia warsztaty pracy z dźwiękiem: GRAmy! poprowadzi Joanna Bronisławska czyli ASI MINA. Uczestnicy zajęć będą wspólnie szukać dźwięków i muzyki w nieoczywistych miejscach. Natomiast 20 – 21 sierpnia – czekają nas warsztaty dziennikarskie prowadzone przez Romana Kurkiewicza. Będzie to niepowtarzalna szansa, by dowiedzieć się, co to są media i dlaczego powinny być inne? Z kolei Dominik Ritszel w ramach zajęć filmowych, 24–26 sierpnia, stworzy miniekipę filmową z podziałem na rolę i obowiązki (reżyser, scenarzysta, aktor/aktorka, operator, dźwiękowiec itd.), która będzie miała za zadanie nakręcić kilkuminutowego filmu. Na koniec wakacji zaś Paulina Szczubidło i Konrad Olbiński ze Stowarzyszenia Kultury Hip Hop „Przybij Piątkę” poprowadzą warsztaty taneczne 29-31 sierpnia.    

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: karta-Willa-Kreatywnych-Działań 2016

Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Promocji Młodych (al. Wolności 30)

Szczegółowe informacje: 

4-6 lipca 2016 –  Warsztaty teatralne

7-8 lipca 2016 – Warsztaty fotograficzne

14-15 lipca 2016 – Warsztaty rękodzielnicze – artystyczna kreacja podkoszulka

27  lipca 2016 – Warsztaty komiksowe

16 sierpnia 2016 – Warsztaty pracy z dźwiękiem: GRAmy!

20–21 sierpnia 2016 – Warsztaty dziennikarskie

24–26 sierpnia 2016 – Warsztaty filmowe

29-31 sierpnia 2016 – Warsztaty taneczne 

 

 

Comments are closed.